AGER
+90 (222) 236-91-78

HAKKIMIZDA

AGER RACK

19" veri merkezi kabinetleri, dış ortam panoları, mobese kabinetleri, telekom kabinetleri, kabinet aksesuarları, özel projeler ve fiber optik panellerin üretimini yapmaktadır.

Uzman kadrosu ve son teknolojiye sahip makineleri sayesinde, yüksek kalite standartlarında ürünler sunan AGER, ürünlerine sağladığı özel proje AR-GE hizmeti, hızlı termin ve satış sonrası destek ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Yenilikçi ve sürekli gelişen yapısı, artan ürün yelpazesi sayesinde günümüz teknolojisinin ihtiyaç duyduğu tüm kabinet ve aksesuar altyapısına sahiptir.

20 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesi ışığında, günümüz teknoloji dünyasını yakından takip ederek, bugün ve yarının teknoloji altyapısı için gerekli ürünleri sizlere sunmaktadır.

SERVİSLERİMİZ

PLANLAMA

Projenize özel, teknik şartnamelere uygun keşif, planlama ve AR-GE hizmeti veriyoruz. Standart ürünlerimizin varlığı yanı sıra, ihtiyaçlarınıza göre tasarım, görselleştirme, teknik döküman ve üretim yapabiliyoruz.

HIZLI TEMİN

Projenizi en kısa sürede cevaplayıp çalışmalarına başlıyoruz. Üretim kapasitemiz sayesinde en büyük işlerinizde dahi, size daha hızlı bir hizmet ve teslimat için çalışıyoruz.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Ürünlerinizin bakımı, onarımı, yeniden planlanması veya aksesuar ihtiyaçlarınız için sağladığımız satış sonrası desteğimiz sayesinde; bize iletişim kanallarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

NEREDEYİZ?

TÜRKİYE

Tel : +90 (222) 236-91-78
Email : satis@ager.com.tr
Eskişehir / Türkiye

İLETİŞİME GEÇİN

Tel : +90 (222) 236-91-78
Fax : +90 (222) 236-91-68
Email : satis@ager.com.tr
Adres : 75. Yıl O.S.B Mah. 22. Cad. No:2 Odunpazarı / Eskişehir / Türkiye
Teşekkürler! Mesajınız başarılı bir şekilde iletildi...
Üzgünüz, mesajınız gönderilemedi...