AGER
+90 (222) 236-91-78

ÜRÜNLER

DİKİLİ TİP
VEGA SERİSİ

Veri merkezleri, sistem odaları ve telekomunikasyon için dizayn edilmiştir. Güçlü yapısı ile ağır ekipmanlarınız için uzlaşmacı bir çözümdür. İhtiyaca göre konfigüre edilebilir. İklimlendirme, kablo yönetimi ve diğer akıllı sistem uygulamalarla uyumlu çalışarak sunucularınızı güvende tutar.

DUVAR TİPİ
AGENA SERİSİ

Orta ölçekli kurulum ihtiyaçlarını karşılayan profesyonel kabinetlerdir. Amacına göre yerde ya da duvara montajlı şekilde kullanılabilir. Kullanılacak ekipmana göre kabinet derinliğince cihaz dikme yerleşimi ayarlanabilir.

DUVAR TİPİ
SOHO SERİSİ

Sağlam ve basit yapısıyla küçük ölçekli network çözümlerinde kullanılır. Ofisler, okullar, banka şubeleri, hastaneler gibi kullanım alanlarına estetik görünümü ile uyum sağlar. 19” ve 10” seçenekleri ile çeşitli ağ sistemleri kurulabilir. Alt ve üst panellerinde kablo geçişleri vardır.

DIŞ ORTAM
IP66 SERİSİ

BT çözümler için dış ortam şartlarına uygun, temasa, yabancı cisimlere suya ve korozyona dayanıklıdır. Toz ve su girişini engelleyerek IP66 koruma sınıfını sağlar. WK2 standardı 3 noktadan kilit sistemi ile vandalizme karşı dirençlidir. Opsiyonel olarak klima ile iklimlendirilebilir.

DIŞ ORTAM
MOBESE SERİSİ

Geliştirilmiş en iyi direk tipi mobese tasarımları ile değerli ekipmanlarınıza tam koruma sağlar. Yağmur, kar, rüzgâr, güneş ışınlarına, olumsuz hava koşullarına karşı ve depreme dayanıklıdır. Korozyona karşı yüksek direnci sayesinde, teknolojik yatırımlarınız için gerekli önlemler alınmıştır.

DİKİLİ TİP
CO-LOCATION SERİSİ

Tek bir dikili tip kabinetin kapladığı alanda 2, 3 veya 4 kullanıcıya kadar hizmet sunma imkanı sağlar. BT donanımı açısından sınırlı bütçeye sahip kullanıcılar için, veri merkezini verimli bir şekilde oluşturmanın ideal yoludur. Esnektir ve özelleştirilebilir.

DİKİLİ TİP
OPENFRAME SERİSİ

Kapalı kabinet yapısına ihtiyaç duyulmayan, temiz ve tozsuz ortamlardaki network, server depolama ve elektronik alanında sayısız uygulama için kullanılan kabinet çözümleridir. Fonksiyonel olmakla birlikte, profesyonel görünüm yaratır. Bakımı kolaydır.

FİBER OPTİK
PATCH PANELLER

Fiber optik sonlandırma için kullanılır. ST, SC ve LC arayüzleri mevcuttur. 19’’ rack montajına uygun, sürgülü veya kızaklı yapıdadır.